DANE PRACODAWCY:

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PŁOCKA 30/32, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:

obsługa, konserwacja, remonty i montaż urządzeń i instalacji elektrycznych

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny, Umowa na czas określony , Umowa na czas nieokreślony

Wymiar etatu: pełen

Zmianowość:

ruch ciągły ( system 4 brygadowy : 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00 )

Liczba godzin pracy w tygodniu:

40

Wynagrodzenie brutto:

3500- 4 400 PLN + składniki dodatkowe : – dodatek za pracę w porze nocnej,

– dodatek za pracę w systemie zmianowym,

System wynagradzania:

Stawka miesięczna

Zawód:

Elektromonter

WYMAGANIA

Wykształcenie:

  • wykształcenie kierunkowe : zasadnicze zawodowe, średnie techniczne , wyższe techniczne

Zawód:

  • Elektromonter instalacji elektrycznych (wymagany staż: absolwent lub pracownik z doświadczeniem)

Pozostałe wymagania:

  • W skazane świadectwo kwalifikacyjne E-I do 15 kV

Osoba do kontaktu:

Numer telefonu:

54 231-73-01

ajakubowska@mpec.com.pl

Wymagane dokumenty:

CV

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: poniedziałek-piątek, Godziny : 7:00-15:00

oferta pracy