Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. we Włocławku informuje, iż proces zakupowy w Spółce jest realizowany z wykorzystaniem platformy zakupowej. Platforma zakupowa Open Nexus jest elektronicznym narzędziem służącym do komunikacji z Wykonawcami oraz do składania ofert na dostawy, usługi i roboty budowlane. Mamy nadzieję, że wdrożenie platformy zakupowej przyczyni się do zwiększenia transparentności i przejrzystości prowadzonego procesu zakupowego.

W związku z powyższym zachęcamy wszystkich zainteresowanych Wykonawców do bezpłatnej rejestracji i zapisania się do grup Wykonawców. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia zakładki „Zostań wykonawcą”, zaznaczenia odpowiedniej kategorii oraz pozostawienia adresu e-mail. Dzięki temu będziecie Państwo na bieżąco informowani o wystawianych przez nas postępowaniach zakupowych. Jednocześnie informujemy, iż uczestnikami postępowań mogą być również Wykonawcy nie zarejestrowani.
Zapraszamy do współpracy.

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy. Centrum Wsparcia Klienta dostępne jest codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 17.00 pod nr tel. 22 101 02 02.

https://platformazakupowa.pl/pn/mpec_wloclawek